Uşakspor’da bir süredir yaşanan Teknik Direktör sorunu çözüldü. Takımın başına eski Uşaksporlu futbolcu Halim Karaköse getirildi. Ligde aldığı kötü sonuçlar nedeniyle zor günler yaşayan Uşakspor’da teknik direktör sıkıntısı giderildi. Uşakspor Yönetimi, Halim Karaköse’yle anlaştı. Karaköse’nin savunmaya önem veren bir teknik direktör olduğu kaydedildi. Halik Karaköse’nin ilk olarak takımda oluşan stresli ortamla mücadele edeceği ve takımı dirençli hale getirmek için çalışacağı belirtildi

Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor

HALİM KARAKÖSE KİMDİR?

17 yıllık profesyonel futbol kariyerinde Uşakspor, İzmirspor, Erzurumspor, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Karabükspor, Yozgatspor, Hatayspor, Ç. Dardanelspor ve Beykozspor formalarını giyen Karaköse, Ege futbolunun tanınmış isimlerindendir.  

Sportif Direktör olarak Bucaspor'da, Yardımcı Antrenör olarak Kayseri Erciyesspor ve Bayburt İl Özel İdarespor'da, Teknik Direktör olarak ise Gümüşhanespor ve Bergama Belediyespor'da görev yapan 46 yaşındaki tecrübeli teknik adam, UEFA A Teknik Direktör lisansına sahiptir.

Editör: Ali ARASLI