Daha önce Uşakspor’u alacağına dair bir vaatte bulunan Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, takımın kuruluş yıldönümünü tebrik etti. Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, 57’inci yıldönümü olan Uşakspor için bir mesaj verdi.

Özkan Yalım, kuruluş yıldönümü mesajında Uşakspor taraftarını selamladı. Yalım, şu mesajı verdi:

Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor

“Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarıya imza atan kırmızı siyahlı camiamız bu şehrin her zaman tek ortak paydası olmuştur.

Gelecek yıllarda da Uşakspor olarak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye ve şehrimizin adını en üst seviyelerde gururla temsil etmek adına, bizde Uşak Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; kulübümüzün kurulmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, camiamızda görev yapmış; kulüp başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, teknik adamlara, futbolculara, kulüp çalışanlarına ve iyi günde kötü günde sonsuz bir fedakârlık duygusuyla kulübümüzün yanında olan büyük taraftarlarımıza sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Uşakspor camiasının 57. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve başarı dolu yıllar dilerim”.

Editör: Ali ARASLI