Uşak'taki Selçuklu Yıldızı'na Atatürk'ün görüntüsünü monte ettiler Uşak'taki Selçuklu Yıldızı'na Atatürk'ün görüntüsünü monte ettiler

Yerel seçimler yaklaştı…
Adaylar ve aday adayları projelerini bir bir açıklıyorlar.
Ben de Uşak’ta gerekli olduğunu düşündüğüm bazı projeleri buraya yazıyorum;


1-    ESRA EROL TURLARI
-Uşak, Aydın, Balıkesir, Denizli ve bir çok ilde ciddi bir ihtiyaç var. Anadolu illeri bu konuda yanıp tutuşuyor. Her gün gündüz kuşağında en çok izlenen program olan Esra Erol’a hafta 100 ev hanımını göndermeleri gerekiyor. Esra Erol turları belediye denetiminde gerçekleşmeli.

İLGİLİ HABER: 

Uşak'ta Esra Erol turları başladı! Turizme Esra Erol desteği!


2- TERMAL TAYT PROJESİ
-Belediye Başkan adayları ve aday adayları, termal ve jeotermal projeler sunuyor. Bana göre uygulanacak en kolay ve verimli proje termal tayt projesidir. Termal taytlar her vatandaşın beden ölçülerine göre belediye tarafından dağıtılmalı ve halkımız sıcak tutulmalıdır. 65 yaş ve üzerine ise yün içlik daha yararlı olacaktır. 


3- HER MAHALLEYE DEDİKOKU MERKEZİ
-Gördüğüm kadarıyla vatandaşımızın büyük bölümü dedikodu sporuyla uğraşıyor. Fakat bazen bu konuda uygun alan veya mekan bulmakta zorlanıyor. Her mahalleye büyüklüğüne göre dedikodu merkezleri kurulmalıdır. Vatandaşımıza burada uygun gıybet ve dedikodu yapma olanağı tanınmalıdır. Çay ve zaman zaman sıcak tarhana servisi belediye tarafından ücretsiz olmalıdır. 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI