Bir süre önce fermuar listeyle belediye meclis üyelerini belirleme kararı alan Uşak CHP'de meclis üyesi adayları belirlendi. AK Parti'de listenin beli omasının ardından, gözler İYİ Partili Muhammet Gür ve CHP'li Özkan Yalım'ın listesien çevrildi. CHP'de meclis üyesi adaylarının bir bölümü ön seçimle belli oldu. Bir kısmı da aday ve parti teşkilatı tarafından belirlendi. Kulislerde muhtemel listede yer alan ilk 9 isim ortaya atıldı. Ayrıca kontenjan listede de ilginç bir durum var. Bir süre Kulislerden edindiğimiz muhtemel listenin ilk 9 ve kontentajınında şu isimler yer alıyor:

1-Reyhan Aydın

2-Mehmet Karakoç

3-Yüksel Doğan

4-Uğur Albayrak

5-Ozan Bayık

6-Ayşe Ayaz

Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil! Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil!

7-Tolga Pirinçci

8-Özhan Özgöbek

9-Emre Karslı

Kontenjan

Akif Şanlı

Halil Aslan

Çağlar Samancı:

ÇAĞLAR SAMANCI KAÇAMAK YANIT VERDİ!

Öte yandan CHP'de hırçın bir şekilde ön seçim isteyen ve daha önce meclis üyeliği teklifini reddettiğini duyuran Çağlar Samancı, listede yer alıp almadığıyla ilgili soruya kaçamak yanıt verdi. Samancı, "Listeye girdiniz mi?" sorusuna "Teklif var" diye yanıt verdi. Samancı, teklifi kabul edip etmediğine dair soruya da "Yarın belli olacak" cevabını verdi. 

KULİS: ALİ ARASLI

Editör: Ali ARASLI