Uşak Kanyon Lisesi'nde kimya öğretmeni olan Gamze Karahan, bir süredir mücadele ettiği rahatsızlığı nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Uşak SMMMO Üyesi Sadık Karahan'ın eşi olan ve aynı zamanda İYİ Parti Uşak İl Yöneticisi Soykan Karahan'ın yengesi olan Gamze Karahan, gözyaşları içinde toprağa verildi. Gamze Karahan'ın vefat haberi üzerine bir taziye mesajı veren Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, "İlimiz Özel Kanyon Koleji Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Gamze Karahan’ın vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, acılı ailesine, yakınlarına, ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun" ifadesini kullandı.

Uşak'ta 80 TL'ye kıymalı pide, çorba, su, çay, hurma ve köz biber ile patlıcanlı iftar menüsü Uşak'ta 80 TL'ye kıymalı pide, çorba, su, çay, hurma ve köz biber ile patlıcanlı iftar menüsü

Uşak SMMMO Başkanı Mustafa Mıdık da, "Odamız üyesi ve meslektaşımız Sadık Karahan'ın eşi Gamze Karahan hanfendinin vefatından derin bir üzüntü duymaktayız. Merhumeye Allahtan Rahmet diler,ailesine Değerli Arkadaşımız Sadık Karahan'a başsağlığı sabır niyaz ederiz" dedi. 

Gamze Karahan'ın vefat haberi, eğitim camiasında büyük üzüntüye neden oldu. 

Editör: Ali ARASLI