Millet İttifakı'nda İYİ Parti ve CHP arasında köprüler atılmadan önce başlattığımız "Uşak'ta Muhalefetin belediye başkan adayı kim olsun?" anketinin sonuçlarını belli oldu. Ankette en fazla oyu Mimarlar Odası Uşak İl Temsilcisi Çağlar Samancı aldı. Bir IP adresinden tek oyun kullanıldığı ankete katılanların 222'sinin oyu geçerli sayıldı. 

Ankette yüzde 31,5 oy alan Çağlar Samancı birinci olurken, İYİ Parti'nin bir önceki yerel ve genel seçimde adayı olan ve seçimleri hep kıl payı kaybeden Muhammet Gür yüzde 14,9'la ikinci oldu. 

Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım! Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım!

ANKET SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

EDİTÖRÜN NOTU: Anket yapıldığında ittifak ihtimali konuşuluyordu. Fakat İYİ Parti Kongresi'nde köprüler atıldı ve CHP'nin de kendi içindeki sorunlar nedeniyle bir bakıma anket mükerrer hale geldi. Yaşanan gelişmeler nedeniyle anketin tanıtımını da çok yapmadık. Fakat gelen talepler üzerine sonuçları açıklama gereği duyduk. Bu anketler kesin sonuç vermese de genel anlamda bir fikir edinme noktasında yarar sağlayabilir. 

Editör: Ali ARASLI