Eşme-Uşak arasındaki kazanın ardından, Aile ve Sosyal Hizmetler’deki sürgünlerle ilgili şok 'Sendika' iddiası! Eşme-Uşak arasındaki kazanın ardından, Aile ve Sosyal Hizmetler’deki sürgünlerle ilgili şok 'Sendika' iddiası!

Uşak Merkez Değergeç Sokakta hatalı park olayını haberleştirmek isteyen basın mensupları Abdurrahman Yavuz ve Serkan Karayol göz altına alındı.

Olay bugün 12:00 sıralarında meydana geldi. Başka bir programdan dönen Olay Gazetesi Sahibi Abdurrahman Karadağ ve basın emekçisi Serkan Karayol’un Değergeç Sokaktaki haraketlilik dikkatlerini çekti. Trafik polisleriyle hatalı park eden bir sürücü arasındaki tartışmayı haberleştirmek isteyen gazetecilerden trafik polisleri şikayetçi oldu.

Basın emekçisi Serkan Karayol olayı şu şekilde anlattı: “ Adamın biri park yasağı olan bir yere arabasını koymuş. Anons  etmişler trafik polisi gelmiş aracı çekmek isterken aracın sahibi de bağırmış, çağırmış onu göz altına alıyorlardı, biz de tesadüfen oradan geçiyorduk, konuyu da bilmiyorduk aslında. Birkaç fotoğraf ve video çekelim derken trafik polisi Abdurrahman Ağabeyin üzerine atladı elinden telefonu almaya çalıştı. Ben de fotoğraf çekiyordum, sen kimsin diye bu sefer de benim üzerime atladı. Biz gazeteciyiz demeye kalmadan bizden şikayetçi olduklarını söylediler.  Ekipler de bize aldı sizi hastaneye getirdi”.

Editör: Ali ARASLI