Uşak’taki afaki zamların düşürülmesi için teklif sunacaklar! Uşak’taki afaki zamların düşürülmesi için teklif sunacaklar!

14 ve 28 Mayıs seçimleri tamamlandı ve gözler şimdi tamemen yerel seçimlere çevrildi. Partilerdeki kongre süreçleri devam ederken, AK Parti ve CHP'de teşkilatlarda değişim olma durumu var. 

Bunun dışında İYİ Parti'de seçimler geçtiğimiz yıl yapıldı ve İYİ Parti teşkilatı önümüzdeki günlerde yapılacak olan Büyük Kurultay'a oy kullanmaya gidecek.

Son dönemlerde kentte en çok konuşulan konulardan biri CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi'nin ittifak yapıp yapmayacağı. Seçimden sonra günümüze dek meydana gelen gelişmeler ve açıklamalar, ittifakın zor olduğuğunu ortaya koyuyor.

Fakat partilerde şimdiden bazı isimler zikredilmeye ve konuşulmaya başlandı. İsmi öne çıkan ve potansiyel aday olma durumu olanlara dair 1 haftalık bir mini anket başlatıyoruz. 

Bu anketin bağlayıcı bir sonucu olmamakla birlikte kamuoyunun genel düşüncesini ortaya koyma adına yararı olacağını ifade ediyoruz.

Ankette genel olarak muhalefetin adayını sormakla birlikte, önümüzdeki hafta da benzer çalışmaları yapacağımızı ve seçim sürecine kadar okuyucularımızın da düşüncelerini bu yolla aktaracağımızı bildiriyoruz.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN... 

Editör: Ali ARASLI