Uşak Belediyesi’nin 2014 ve 2019 döneminde hayata geçirdiği sosyal tesislerin çalışma sistemi bu dönemde de devam etti. Şu andaki belediye yönetimi, tesis sayısına yenilerini ekledi ve son olarak da Yeşil Karaağaç’ta da bir restoran daha açıldı. Atapark, Dörtyol, Tiritoğlu ve 100. Yıl Parkı birlikte 5’inci aktif restoran da Karaağaç göletinin kenarında, önümüzdeki hafta hizmet vermeye başlayacak. Dikilitaş’taki tesisin de çalışmasıyla birlikte Çayzade olarak bilinen bu mekanların sayısı 6’ya çıkacak. 

Uşak'ta çatı uçabilir, ağaç devrilebilir! Şiddetli rüzgar uyarısı Uşak'ta çatı uçabilir, ağaç devrilebilir! Şiddetli rüzgar uyarısı

Karaağaç3
PİKNİK YAPMAYA ÜŞENENLER İÇİN İYİ BİR ALAN
Uşak Belediyesi’nin Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi adıyla açacağı tesis, mangal ve semaver yakmaya üşenenler için yararlı olacak. Atapark’taki fiyatlarla aynı düzeyde çay, kahve, tatlı, tavuklu ve etli yemek, pizza ve hamburger gibi ürünler servis edilecek. Tesis, aşırı soğuk havalarda da Karaağaç göletini cazip halede de getirebilir. 

Karaağaç1
GECE YARISINA KADAR KARAAĞAÇ GÖLETİNDE KALINABİLECEK
Söz konusu tesisin yer aldığı bölümde bin metrekarelik açık bir alan bulunuyor. Burada otopark, WC ve mescit gibi bölümler de var. Tesisin kapalı alanı 250 metrekare olarak belirlendi. Hafta sonları yoğun olması beklenen tesis, ahşap malzemelerle dizayn edildi. 

Karaağaç2

Editör: Ali ARASLI