Kayaağıl Termal'de açık havuzu kadın ve erkek ortak kullanabilecek! İşte o günler! Kayaağıl Termal'de açık havuzu kadın ve erkek ortak kullanabilecek! İşte o günler!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava tahmin raporlarına göre Uşak'ta bugün güneşli bir hava bekleniyor. Hava sıcaklığı bugün 35 dereceleri görecek. 9 Temmuz 2024 Salı günü bazı kaynaklara göre yağış beklenirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü haritalarına göre yağış beklentisi yok. Fakat 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü kentte yağış beklentisi hakim ve yağmurlu havanın gök gürültülü sağanak şekilde yağması öngörülüyor. MGM haritalarına göre ortaya konan tahminlerin anlık gelişmelere göre değişkenlik gösterebileceği belirtiliyor. 
UŞAK'TA SERİNLEMEYE İHTİYAÇ DUYULUYOR
Öte yandan uzunca bir süredir yağışlı havanın etkisinde kalan Uşak'ta serin bir havayı vatandaş da bekliyor. Yağmurun kararında yağması durumunda kentte her hangi bir sıkıntı olmazken, olası yoğun yağmurlarda İsmetpaşa Caddesi ve çevresinde sel ve benzeri durumlar görülebiliyor. 
UŞAKLI VATANDAŞLARA UYARI: KENDİ TEDBİRİNİZİ ALIN
Kentte meydana gelen sel ve benzeri durumlara karşı Uşaklı vatandaşların kendi önlemlerini alması gerektiği de aktarıldı. Yoğun yağmurlarda belediye ve diğer ekiplerin yeterli gelememesi ihtimaline karşı vatandaşın da tedbir almasında yarar görülüyor. 

Editör: Ali ARASLI