Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor
Uşak’ta Sadıkoğlu Otomotiv’de satışa sunulan Chery’nin fiyatları, hala piyasadaki muadillerine göre daha uygun seyrediyor. Chery’nin en çok tercih edilen modeli olan Tiggo7 Pro’nn boşu 1 milyon 318 bin TL olurken, dolusu ise 1 milyon 653 bin TL’den satılıyor. Gençlerin daha yoğun tercih ettiği Omoda5 ise 1 milyon 303 bin TL’den başlıyor.

TİGGO8 PRO EN PAHALISI

Chery’nin en pahalı modeli Tiggo8 Pro olarak dikkat çekiyor. Tiggo8 Pro’nun Luxury paketi 1 milyon 583 bin TL, Excellent’i 1 milyon 693 bin TL ve en dolusu Avantgarde ise 1 milyon 843 bin TL’den satılıyor.
Chery’nin en çok satan modeli Tiggo7 Pro’nun en boş paketi olan Comfort 1 milyon 318 bin TL, Luxury 1 milyon 443 bin TL ve Excellent 1 milyon 553 bin TL’den fiyatlandı. Chery Tiggo7 Pro’nun en dolu modeli Avantgarde ise 1 milyon 653 bin TL’den satışta.
OMODA5 EN UYGUNU
Chery’nin en uygun olan SUV’u ise Omoda5’in Comfort’u oldu. Omoda5’in en boş modeli 1 milyon 303 bin TL, orta paket Luxury 1 milyon 393 bin TL ve en dolu paket olan Excellent ise 1 milyon 503 bin TL’den satışta.

EN ÇOK TUTAN MODELİ TIGGO7 PRO

Chery’nin en çok tutan modeli ise Tiggo7 Pro oldu. Tiggo7’nin Tiggo8’e göre daha hafif olması ve yakıttaki avantajı tercih edilmesi sebebi olarak görülüyor. 2 aracın aşağı yukarı aynı görünüme ve konfora sahip olması ve Tiggo7’nin fiyat açısından uygunluğu da tercih edilmesi sebebi oluyor. Tiggo8’in bagaj kısmı ve arka farındaki şık tasarımı ve ilave 2 kişilik koltuğu ise özellikle geniş aileler ve tasarıma önem verenlerin dikkatini çekiyor. Çinli otomotiv devinin modellerinin fiyatlarının diğer eşdeğer markalara göre uygun olmasının sebebi ise arada her hangi bir distribütörün bulunmaması. Chery’nin şirket olarak Türkiye’ye girmesi ve burada doğrudan bayilere araçları kendisinin satıyor olması.  
Editör: Ali ARASLI