Uşak'ta açılması daha önce de gündeme gelen Sosyete Pazarı, 28 Ekim 2023 günü açılıyor. Kıyafet, küçük ev aletleri ve ağırlıklı olarak kadınlara yönelik ürünler burada satılacak.

Vatan Bilgisayar ve Uşa Belediye binasının bulunduğu Celal Bayar Caddesi'nin üzerinde açılacak olan Sosyete Pazarı, için binanın üzerine pankartları asıldı.

sosyete3

Açılışın aynı gün saat 9'da olacağı ve yine aynı gün 21'de kapacağı kaydedildi. Sosyete pazarı hafta 2 gün Cumartesi ve Pazar günleri açılacak. 

Açılışa özel bazı indirim ve kampanyalar da yer alacak. 

1000 TL ve üzeri alışveriş yapan hediye davul fırın, 500 TL üzeri alışveriş yapan çaycı, 1000 TL ve üzeri alışvere katmer sacı hediye edilecek. 

10 tane gram altın çekilişi yapılacak. Ayrıca 1 TL'ye saç kurutma makinesi ve blender açılış gününde satılacak. 

Uşak Belediyesi'nin caddede 3000 TL'ye kiraya vereceği dükkanlar nasıl? Uşak Belediyesi'nin caddede 3000 TL'ye kiraya vereceği dükkanlar nasıl?

sosyete1

UŞAK'TA DAHA ÖNCE SİGORTA PAZARI DÜŞÜNÜLDÜ!

Öte yandan bir önceki belediye döneminde de kente Sosyete Pazarı kurulmak istendi. Bunun için belediyeye talepte bulunuldu, fakat dönemin belediye yönetimi esnaf, söz konusu işletme türünü istemediği için izin vermedi. Sosyete pazarına özellikle tuhafiyeci esnafı karşı çıkıyor. 

sosyete2