Olay, dün saat 23:00 sıralarında, Uşak Üniversitesi 1 Eylül Yerleşkesin karşısında bulunan bir eğlence mekanında başladı. Burada alkollü içki içen ve daha sonra taksiye binerek kent merkezine gitmek isteyen  Ş.U., yolda taksi şoförüne para çekmek için ATM önünde durmasını söyledi.

Taksi Gasp2

CHP’nin toplantısına alınmayan CHP’li Meclis üyesi, Özkan Yalım’dan şikayetçi oldu CHP’nin toplantısına alınmayan CHP’li Meclis üyesi, Özkan Yalım’dan şikayetçi oldu

Taksi şoförü S.Ö., Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki sağlık ocağının bulunduğu bölgedeki ATM’lerin önünde durdu. Para çekmek için bankamatiğe doğru giden zanlı, daha sonra elinde bıçakla taksi şoförüne saldırmak istedi. Taksi şoförü S.Ö., aracından çıkarak kendini kurtardı ve bölgedeki vatandaşların telefonundan polise ulaşarak durumu bildirdi. 

Taksi Gasp1
TAKSİNİN PLAKLASINI SÖKTÜ VE ATA PARK’TAKİ KAFETARYADA BİR KİŞİYE SALDIRDI
Taksiyi gasp eden  Ş.U., aracın plakalarını söktü ve Ata Park’taki bir kafeteryaya giderek burada husumetli olduğu ifade edilen bir kişiye saldırdı. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri tarafından yakalanan zanlının ters kelepçe yapılarak götürüldüğü kaydedildi. Olay inceleme ekipleri, gasp edilen takside parmak izlerini araştırmaya başladı. Taksi şoförü S.Ö.’nün hastanede tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Editör: Ali ARASLI