Uşak'ta Anıttepe TOKİ konutlarından kalan 91 konutla ilgili kura çekimi tamamlandı. Bugün TOKİ'nin youtube kanalında yayınlanan kura çekiminde, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konutlarla ilgili çekiliş yapıldı. Çekiliş kapsamına daha önce TOKİ'nin sosyal konut projesi kapasımanda kuraya kalan 555 asil kişi dahil oldu.

aNITTEPE14

Uşak Karaağaç Mahallesi'nde park halindeki otomobil aniden yandı! Uşak Karaağaç Mahallesi'nde park halindeki otomobil aniden yandı!

Uşak’ta yaklaşık 4 yıl önce inşaatı başlayan ve bir dizi tartışmaya konu olan Anıttepe TOKİ konutlarında yaşam başladı. TOKİ’nin Karaağaç Mahallesine inşa ettiği 729 adet, 3 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklindeki konutların 91 tanesi için kurada ismi çıkanlar bu haklarından caydı. Hakkından cayanların yerine konutların sahipleri, 250 bin sosyal konut projesi kurasında ismi çıkan 555 kişinin kuraya alınmasıyla yapıldı. Buna göre bugün gerçekleştirilen kura çekiminde kalan 91 konutun sahipleri belli oldu. Çekiliş youtube kanalında canlı yayınlandı. Çekiliş sonuçları için aşağıdaki youtube yayınını izleyiniz.

Editör: Ali ARASLI