İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Mehmet Şimşek, AK Partili Başkanlara fırça atmış! Mehmet Şimşek, AK Partili Başkanlara fırça atmış!

MHP Eşme İlçe Başkanı İlhan Özkan, ''Eşme MHP teşkilatı, kurumlara atanan isimleri en son öğrendiği için tepkili'' başlıklı haberimizin üzerine bir açıklama yaptı. Partisini'nin dünyayı Ankara'dan okuyan bir parti olduğunu belirten Özkan, "Önce Ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen Türk Dünyasının Bilge lideri Dr. Devlet Bahçeli Cumhur ittifakı sürecinde de hiç bir makam, mevki talep etmeksizin Cumhur ittifakına destek vermiş ve vermeye devam etmektedir. Hal böyleyken Millyetçi Hareket Partisi Eşme İlçe Teşkilatı olarak bizde Cumhur ittifakının sağlıklı bir şekilde ilerlemesi, ülkemize, milletimize ve Eşmemize fayda sağlamak için kişisel çıkar ve menfeaatlerden uzak bir şekilde çalışmalarımız uyum içerisinde devam etmektedir" dedi.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Özkan, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Milliyetçi Hareket Partisi  Eşme Teşkilatımız bir bütün ve uyum içerisinde çalışmalarını sürdürmekte, Gerek Belediye başkanımız Hacı Mustafa Çetin gerekse de AK Parti ilçe başkanı ve yetkilileriyle her hangi bir uyuşmazlığımız söz konusu değildir. Düzenli peryotlarla bir araya geldiğimiz Ak Parti aktörleriyle iştişare ederek aldığımız kararlar bundan sonra da aynı çalışma esaslarıyla devam edecektir. 
Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Eşme İlçe Başkanı olarak Eşme ilçemizde Cumhur ittifakı sağlam ve sağlıkla bir şekilde devam etmekte olup Eşmemizin kalkınması gelişmesi için çalışmalarımız bundan ömce olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir" dedi. 

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI