Uşak Belediye Başkan Vekili Akif Şanlı, personelle bayramlaştı Uşak Belediye Başkan Vekili Akif Şanlı, personelle bayramlaştı
Kaşı açılan  kadın Uşak’ta işlem yapılmayınca Afyon’a gitti
Uşak’ta alnından yaralanan bir kadın, estetik işlem yapılmadığı için Afyonkarahisar acile gitti. Uşak’tan Afyon acile giden çok hasta var.
Uşak’ta alnından yaralanan kadın, hastanenin acilinde estetik cerrahi işlem yapılmadığı için Afyonkarahisar’a gitmek zorunda kaldı. Dün, evinde temizlik yaparken başı masanın köşesine çarpan F.Y.’nin alında büyükçe bir yarık oluştu. Dün akşam saatlerinde Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil servisine giden F.Y., burada alnına estetik cerrahın işlem yapmasını ve iz kalmamasını istedi. Fakat hastanedeki görevliler, estetik cerrahın bu tip olaylar için gelmediğini beyan etti. Bunun üzerine Afyonkarahisar’da bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil servisine giden F.Y.’ye burada estetik cerrahi eşliğinde işlem yapıldı.
Fatma Yildirim
UŞAK’TAN AFYONKARAHİSAR ACİLE GİDENLER VAR
F.Y., yaşadığı olayın şokunu uzun süre atlamadığını ifade etti. Alnındaki yarığın çok büyük olduğunu ve iz kalmaması için estetik cerrahı eşliğinde işlem yapılmasını istediğini belirten F.Y., bunun üzerine Afyonkarahisar’a gittiğini söyledi.
F.Y.’nin yakınları, Afyonkarahisar’daki hastanede Uşak’tan hasta gördüklerini ifade etti. F.Y.’nin yakınları, şu ifadeleri kullandı:
“Afyonkarahisar’a kendi imkanlarımızla gittik ve burada işlem yapıldı. Hastanede Uşak’tan hastalar da gördük. Uşak’taki acil servisten Afyonkarahisar’a hasta gitmesi de dikkatimizi çekti.” 
Editör: Ali ARASLI