AK Parti Uşak Milletvekili Güneş: Takdiri ilahi AK Parti Uşak Milletvekili Güneş: Takdiri ilahi
İYİ Parti’den 3’üncü sıra vekil adayı olan ve işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek istifa eden Tolga Pirinçci’nin son paylaşımı, ‘Arşiv affetmez’ dedirtti. Pirinçci’nin İYİ Parti ve CHP’de yaptığı paylaşımlara ilk yorumu yapan Özkan Yalım’ın kardeşi Mustafa Yalım oldu.
14 Mayıs seçimlerinin ardından CHP’li İsmet Akın ve Özkan Yalım’a yaptığı göndermeyle akıllarda kalan Tolga Pirinçci, bir süre sonra, ani bir kararla İYİ Parti’den istifa etti.
14 Mayıs seçimlerinden sonra eleştirdiği ve ‘Kadrolu 2. Sıra aday mutlu mudur?’ göndermesini yaptığı CHP’nin saflarına geçen Pirinçci, bu sefer de ortaya aynı eleştiriyi attı.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN!

PİRİNÇCİ, İYİ PARTİ'DEYKEN CHP'YE YAPTIĞI ELEŞTİRİ:
 
İYİ Parti’de siyaset yaptığı dönemdeki tüm gönderi geçmişisin silen Pirinçci, şu mesajı verdi:  “Kadrolu aday ''HUBRİS'' hastalığına yakalandı... acil şifalar diliyorum…” paylaşımı yaptı.
PİRİNÇCİ, CHP'YE GEÇTİKTEN SONRA YAPTIĞI ELEŞTİRİ:

İLK YORUMU YİNE ÖZKAN YALIM’IN KARDEŞİ YAPTI!

14 Mayıs seçimlerinde sonra Muhammet Gür’ün hakkının yendiği gerekçesiyle, “Kadrolu 2. Sıra Vekil adayı mutlu mudur? Gece yarısı attığı mesajlar kime yaramıştır?” ifadesini kullanmıştı. Bu paylaşıma ilk yorumu, o dönemde de Özkan Yalım’ın kardeşi Mustafa Yalım yapmıştı. Mustafa Yalım, o dönemki yorumunda CHP’nin 2 vekil çıkaramayacağını ifade etmişti ve “En çok da 1'deki biliyordu” ifadesiyle Ali Karaoba’ya gönderme yapmıştı. Bugün CHP safına geçen ve Özkan Yalım’ın listesinde olan Pirinçci’nin yaptığı benzer paylaşıma da ilk yorumu yine aynı isim yaptı.
Editör: Ali ARASLI