Astrolog Vedat Delek, 22 ve 28 Mayıs arasındaki burç yorumlarını Nur Viral’le Hayatın İçinden Programına anlattı. Youtube Kanalında yorumlar yapan Vedat Delek, önemli uyarılarda bulundu. 21 ve 28 Mayıs arasında İkizler ve Balık Burcu’nun hayatında zorlanma ve kısıtlamalar olacağını ifade etti. Bütün burçları uyaran Delek, sağlığa dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Zamanın akışıyla ilgili ciddi problemler yaşanacağını belirten Delek, bu tarihler arasında birer buğday ekilmesini önerdi. Delek, Venüs ve Siryus yıldızının kavuşacağını kaydetti. 22 Mayıs’ta duaların eksik edilmemesini isteyen Delek, bereket sorunu yaşayan için çok önemli bir zaman dilimine girildiğini kaydetti.

KOÇ:

Uşaklı Cansever Bulut genç yaşta hayata gözlerini yumdu Uşaklı Cansever Bulut genç yaşta hayata gözlerini yumdu

Delek, bütün burçlar için ani kazançlar olacağını belirtti. Koç burcunun aileyle ilgili konulara hazır olmasını istedi. Delek, ailesiyle gerginlik yaşayacak koç burcu olan kişilere tavsiyelerde bulundu.

BOĞA:

Delek, Jüpiter’in boğa burçlarına geldiğini ifade etti. Delek, 22 ve 24 Mayıs’ta ticari alanda şans ve fırsatların olacağını ve kardeşler arasında bir takım fırsatların da oluşacağını vurguladı. Delek, ticari anlamda kazanç sağlanacak fırsatları detaylarıyla anlattı.

DİĞER TÜM BURÇLARLA İLGİLİ DETAYLI DEĞERLENDİRMEYİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Editör: TE Bilişim