Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın durumdan haberi olmadığını ifade eden Arpacı, üstü kapalı Milletvekili Fahrettin Tuğrul ve ekibine yüklendi. Arpacı, “Partime ihanet etmedim ama onlar bana ihanet etti” dedi.

Uşak CHP'de İl ve İl Gençlik Kolları Örgütleri, Hacer Kareket'i destekliyor Uşak CHP'de İl ve İl Gençlik Kolları Örgütleri, Hacer Kareket'i destekliyor

AK Parti’den 2014 ve 2019 yerel seçimlerini kazanan Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Mart 2024 seçimlerine bağımsız giriyor. AK Parti’yle yollarını önceki gün ayıran Başkan Arpacı, bugün seçim koordinasyon merkezini açtı. Arpacı, burada dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

PARTİ İÇİNDEKİ 2 KİŞİNİN İHTİRASINA KURBAN GİTTİM

Milletvekili Fahrettin Tuğrul’a üstü kapalı gönderme yapan Arpacı, şöyle konuştu:

“10 yıldır Banaz için elimden geldiği kadar ne gerekiyorsa yaptım. Partime ihanet etmedim ama onlar bana ihanet etti. Ben Allah’ın izniyle sizi yalnız bırakmadım ve bundan sonra da bırakmam.

Yapılan hizmeti herkes kendinden bildi. Bizim tecrübe ve cesaretimizi bir kenara bıraktılar. Öyle bir şey yok. Ben iktidarın adamıydım ama bunu yönetmek de bize düştü. Ben size hizmet ettim ve bundan sonra hizmet etmeye devam edeceğimiz. Benim partime ihanetim yok.

Partimin üst düzeyi Sayın Cumhurbaşkanımın konudan haberi dahi yoktur. Benim sevdam Banaz’dı. Burada 2 kişinin ihtirasına kurban gittim”.

BANAZ OSB’Yİ ÇÖZDÜK VE TAPULARIMIZ HAZIR!

Banaz OSB için gerekli bürokratik çalışmaların tamamlandığını ve bölgenin kurulduğunu belirten Arpacı, şöyle devam etti:

“ Sizler beni bırakma dediniz ve ben de sizi bırakmayacağım. Bazıları konunun ne olduğunu bilmiyor. OSB’den bahsediyor ve yapacaklarmış 10 yıldır niye yapmıyor diyorlar. Konuyu bilmiyorlar. Ben OSB’nin tapularını cebime koydum kardeşim. 3 gün önce OSB işini çözdük. Ben canımı dahi sizden esirgersem namerdim. Kapım ve gönlüm 7’den 70’e herkese açık”.

Arpacı, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu ve kabalalık grupla birlikte pazaryeri ziyareti yaptı.

Editör: Ali ARASLI