İsmail Güneş: Hayvanların serbestçe dolaştığı ve insanların can güvenliğinin tam sağlandığı bir sistem var mı? İsmail Güneş: Hayvanların serbestçe dolaştığı ve insanların can güvenliğinin tam sağlandığı bir sistem var mı?

Merkez İlçe Kadın Kolları seçiminde beyaz liste kazanmış ve sarı listenin adayı kaybetmişti. Bu seçimde ise Emine Ceylan’ın şu anda tek başına CHP İl Kadın Kolları Başkanlığına aday olacağı ifade edildi.
Konuyla ilgili görüştüğümüz CHP’li kaynaklar, bu seçimin şu an için tek listeyle olmasının öngörüldüğünü bildirdi. CHP’li kaynaklar, şu bilgileri verdi: 
“Merkez İlçe Kadın Kollar seçiminde 2 aday çıkmıştı. Bu seçimde ise muhtemelen tek aday olmasına dair bir tahmin var. Tabii yeni aday ve adaylar da çıkabilir. Fakat şu andaki görüntü, İl Kadın Kolları seçiminin tek adayla olması yönünde.”
MERKEZ İLÇE KADIN KOLLARINI BEYAZ LİSTE KAZANMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde yapılan ve bir dizi kavganın yaşandığı Merkez İlçe Kadın Kolları seçimini beyaz listenin adayı Hacer Kareket kazandı. Seçimin sonunda CHP Uşak İl Başkanı Sevinç Soyer Yazgan, 413 oyla seçiminin galibinin Hacer Karaket olduğunu bildirdi. Merkez İlçeyi kazanan beyaz liste aynı zamanda delege seçiminin de galibi olmuştu. 

Editör: Ali ARASLI