Uşakspor'u cezalı diye bireysel olarak almayan Özkan Yalım, takımı belediye bünyesine katacağını duyurdu Uşakspor'u cezalı diye bireysel olarak almayan Özkan Yalım, takımı belediye bünyesine katacağını duyurdu
Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Muratbey Uşak oyuncusu Jeremy Hazell ile karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmenin feshedildiğini açıkladı. 
Sezon başında iddialı transferler yapan Muratbey Uşak sakatlığı yeniden nükseden Jeremy Hazell ile yollarını ayırdığını duyurdu. 30 yaşındaki Amerikalı skorer guard Jeremy Hazell süre aldığı ligde 6,5, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde ise 5,7 sayı ortalaması yakalamıştı. Kulübün Hazell yerine yeni görüşmeler yaptığı bildirilirken, en kısa sürede yeni ismi açıklayacakları öğrenildi.

Muratbey Uşak, Yunanistan’da PAOK ile karşılaşacak

 FIBA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Muratbey Uşak, grubundaki ikinci maç için Yunanistan’a gitti.  Gruptaki ilk maçını evinde kaybeden C Grubu'ndaki temsilcimiz ikinci sınavında yarın Yunanistan'da PAOK'a konuk oluyor. PAOK Sports Arena'da oynanacak müsabaka saat 19.00'da başlayacak. Şampiyonlar Ligi'ne 67-65'lik Neptunas yenilgisiyle başlayan Muratbey Uşak’ta PAOK maçı öncesi Jeremy Hazell'le yollar ayrılırken, sakatlığı geçmek üzere olan Kairys'in PAOK karşısında takımdaki yerini alması bekleniyor.

 
Editör: TE Bilişim