Uşak'ta en ucuz ve en pahalı ev kirası arasında 10 kat fark var! Uşak'ta en ucuz ve en pahalı ev kirası arasında 10 kat fark var!
Uşak’a 11 Kasım 2023 Cumartesi günü açılacak olan Sosyete Pazarı’nda altın dağıtılacak.
Sosyete Pazarı'nın sosyal medya hesaplarına beğeni atan ve 3 arkadaşını etiketleyenler çekilişe katılıyor.
11 Kasım 2023 Cumartesi saat 9’da açılacak olan şirket, aynı gün çekilişi yapacak.
Talihlilere 10 tane gram altın çekilişle verilecek. Sosyete pazarında, 1 TL'ye saç kurutma makinesi ve blender açılış gününde satılacak.
SOSYETE PAZARI’NDA DAVUL FIRIN VE ÇAYCI HEDİYE EDİLECEK
Sosyete Pazarı’nda belli bir orana kadar harcama yapanlara hediyeler veriliyor. Şirket, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan hediye davul fırın verecek. 500 TL üzeri alışveriş yapanlara çaycı, 1000 TL ve üzeri alışverişe katmer sacı yanında hediye edilecek.
Sosyete pazarı, sadece Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Celal Bayar Caddesi, Uşak Belediye binasına yakın bir noktada açılıyor.
Uşak’ta esnaf bu tip oluşumlara karşı, vatandaş ise olmasını istiyor
Öte yandan daha önce de başka bir firma Sosyete Pazarı adıyla kente girmek istemişti. Önceki belediye döneminde, esnaftan gelen tepkiler üzerine izin çıkmamıştı. Bir dönem Sigorta Pazarı’nın komple hafta sonu Sosyete Pazarı olması talep edilmişti. Esnafın büyük bölümünün karşı olduğu şirket vatandaştan tarafından isteniyor. Vatandaşın büyük bölümü, Sosyete Pazarı’nın gelişine sıcak bakıyor. Özellikle kadın müşteriler, Sosyete Pazarı ve benzeri işletmelerin kentte olmasından yana.
Editör: Ali ARASLI