Uşaklı sporcular 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı Uşaklı sporcular 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı
Uşakspor’un durumu içler acısı hale geldi.
Nazım Gülay’ın ardından göreve gelen Rıdvan Geçkin de bıraktı. Altyapı direktörü Rıdvan Geçkin’in takımı aniden bırakması kafalarda soru işaretine yol açtı. Kulüp yöneticileri, takımın başına Recep Yazıcı’yı geçirmeyi düşünüyor.
Uşakspor’un son dönemlerde aldığı kötü sonuçlar taraftarda da tepkiye yol açtı. Takımın bir süre önce Ural Aküzüm’e satılmasından sonra, işler iyice sarpa sardı. Takım, geçen sezon güç bela ligde kaldı. Bu sezon ise ligde son sırada yer alan bir Uşakspor var.
En son Anagold 24Erzincan’a yenilen Uşakspor’un küme düşeceği ifade ediliyor.
Uşakspor’u kelepir diye alanlar da umduğunu bulamadı!
Uşakspor’da işler bir sezon iyi gitse, bir sonraki sezonlarda mutlaka sorunlar oluyor. Takım belli bir seviyeye geldiğinde, herkes başarıyı sahipleniyor.
Fakat takım düştüğü zaman ise destek yok denecek kadar az hale geliyor.
Uşakspor’un bu şekilde satılması yanlıştı. Belediye dipsiz kuyu gibi masrafı olan Uşakspor’u bir an önce elden çıkarayım mantığı güttü.
Takımı satın alanlar da umulduğu gibi çıkmadı. Uşakspor’u satılan alan Ural Aküzüm daha bir basın toplantısı dahi yapmadı. Maçlarda da gören pek yok diye biliyorum.
Edindiğim bilgilere göre kelepir diye alınan Uşakspor, yeni sahiplerine de ciddi bir yükmüş.
SUÇ HERKESTE!
Uşakspor’da belediyeyi veya takımı alanı suçlamak da doğru olmaz. Hepimizde suç var dememiz lazım. Uşakspor’a taraftarın da maddi anlamda 50-100 TL artık gücü yettiği kadar destek vermesi gerek.
Bugüne kadar Uşakspor’u şu kuruma verelim, falanca alsın mantığı iş yapmıyor. Bunu çok sevdiğim Uşakspor sevdalısı bir ağabeyimden naklediyorum:
Yörük sırtından kurban keserek, Uşakspor’u taşıyamayız!
ALİ ARASLI!
Editör: Ali ARASLI