İUşak’a 2011 ve 2023 döneminde Milletvekili seçilen Mehmet Altay, bugün yapılan AK Parti 4. Olağan Kongresinde Merkez Disiplin Kurulu’nda görev aldı. AK Parti’den 2011’de Uşak Milletvekili seçilen, 2015 ve 2018’deki seçimlerde de birinci sıra aday gösterilen Mehmet Altay, 12 yıl boyunca görev yaptı.

Avukat Mehmet Altay, 14 Mayıs seçimlerinden önce tekrar aday adayı olmadı ve kentte en uzun süre vekillik yapan isim oldu.

İLGİLİ HABER: UŞAK'TAKİ TARTIŞMALI İSİM AK PARTİ TEPE YÖNETİMİNE GİRDİ

Uşak CHP'de yeni İl Kadın Kolları Başkanı seçilecek Uşak CHP'de yeni İl Kadın Kolları Başkanı seçilecek

Bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçildiği kongrede, merkezde görev alacak organlar ve yöneticileri de seçildi.

Buna göre eski Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Merkez Disiplin Kurulu asil üyeler arasında yer aldı. Mehmet Altay’ın partisinin Türkiye genelindeki tüm teşkilat ve organlarıyla ilgili çalışmalara katılacağı ifade edildi.

MEHMET ALTAY KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Serbest avukat olarak çalışmıştır. TBMM XXIV., XXV., XXVI.ve XXVII. Dönem Uşak Milletvekilidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Editör: Ali ARASLI