Uşak Belediyesi Kadınlara özel plates salonu oluşturdu. Son yıllarda trend olan sporlardan biri plates. Reformer Plates yapmak isteyen kadınların Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezine başvurması gerekiyor.

Kadınlara burada reformer platesle spor yapma ve stres atma etkinlikleri için imkan tanınacak. Aynı zamanda bedava psikolog desteği olacak. Ayrıca çok cüzi bir mitarda diyetsiyen yönlendirmesiyle beslenme düzeni de belirlenecek. 

ilkun

Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (UKAMER) kadınlara hizmete başladı. Kadınlara yönelik etkinlik salonları oluşturuldu. UKAMER’de kadınlara psikolog ve diyetisyen desteği verilecek. 

Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (UKAMER), Millet Bahçesindeki binayı kadınların kullanımına açtı. Burada yapılan hizmetlerle ilgili Uşak Belediyesi tarafından bilgi verildi. UKAMER Koordinatörü İlknur Ertuğrul, tüm kadınları merkeze beklediklerini ifade etti.

İlknur Ertuğrul’un verdiği bilgilere göre merkezde şu faaliyetler yapılıyor.

Uşak’ta haremlik selamlık tartışması Uşak’ta haremlik selamlık tartışması

İlknur Ertuğrul, UKAMER’de bulunan etkinlik salonunda neler yapılacağını şöyle sıraladı;

-Kadınlarımız burada doğum günü ve iş toplantılarını yapabilecek.

-İkindi çayları gibi etkinlikler gerçekleşecek.

-Bebeklerin mevlitleri burada okutabilecekler.

-Tanışma etkinlikleri UKAMER binasında gerçekleşecek.

-Kadınlara dair tüm sosyal aktiviteler gerçekleşecek.

ilnaaa

SEMİNER SALONU VE PSİKOLOG HİZMETİ OLACAK

Bunun yanı sıra, söyleşiler için ayrıca bir seminer salonumuz olacak. Seminer salonunda kadınlarımız eğitici ve eğlenceli sohbetler yapacaklar. 

UKAMER’de psikolojik danışmanlık hizmeti de sunulacak. Psikolog bedava bir uygulama olarak devam edecek. Kaygılardan arınmak isteyen kadınlara yol gösterici bir dost olunacak. Bunların yanı obeziteyle mücadele için de kadınlara diyetisyen desteği verilecek.

reformen

REFORMER (ALETLİ) PİLATES SALONUNDA SPOR YAPILACAK

UKAMER'de plates solunu da oluştu ve burada spor ve stres atma etkinlikleri olacak. Kadınlara toplu olarak zihinsel rahatlamayla her zaman için zinde kalacaklar. Çocuklu kadınlar için de burada bir oyun grubu oluşturuldu. 

Editör: Ali ARASLI