Eşmeli sporcular, Uşak'a 3 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya getirdi Eşmeli sporcular, Uşak'a 3 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya getirdi

Uşakspor’un forveti Efecan Barlık, takıma veda etti.  Takımı veda eden Efecan Barlık, ligin bitmesinin ardından sözleşmesinin sona erdiğini ve bu nedenle takımda kalamayacağını bildirdi. Bir açıklama yapan Efecan Barlık, Uşakspor camiasına şu mesajı verdi: “İçinde bulunduğumuz zaman diliminde zor tecrübeler ve güzel dostluklar edindiğim Uşakspor’da bugün itibariyle sözleşmem sona erdi. Bu ailenin bir parçası olduğum için mutluyum ve gururluyum” dedi.

TARAFTARA SESLENDİ: AŞİGOLAR HEP KALBİMDE

“Bu süreçte bana güvenen başta Ceyhun Hoca ve ekibi olmak üzere tüm takımımıza, yöneticilerimize ve personelimize teşekkür ediyorum” diyen Efecan Barlık, şöyle konuştu: “Ayrıca Aşigolar sizleri her zaman kalbimin bir köşesinde taşıyacağım. Beni geldiğim ilk günden son güne kadar sevginiz ve desteğinizle beslediniz. Ben de sizlere layık olmaya çalıştım. Ne mutlu ki bana size layık olmanın gururunu yaşıyorum. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın”.

Editör: TE Bilişim