Uşak Belediyesi’nin Kayaağıl Termal tesislerde başlattığı revizyon çalışmaları devam ediyor. Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin denetimiyle devam eden tadilat, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği ve yakın bir tarihte inşaat faaliyetlerinin tamamlanarak tesisin tekrar faal hale geleceği bildirildi.

Çay kenarında ikinci el eşya satan esnaf kavga etti! 1 kişinin durumu kritik Çay kenarında ikinci el eşya satan esnaf kavga etti! 1 kişinin durumu kritik

Konuyla ilgili Uşak Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait sosyal medya hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapıldı. Burada yapılan açıklamada, “Kayaağıl Termal Tesislerinde tadilat, bakım ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yenilenen yüzüyle vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için gün sayıyoruz” denildi.

Bunun dışında Uşak Belediyesi ekiplerinden alınan bilgilere göre, söz konusu tesisteki yüzme havuzları, termal jakuziler, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı bölümlerindeki yatılımı sağlayan inşaat malzemelerinin montajının büyük oranda tamamlandığı ve elektrik, su ve diğer tesisatlarda bakımların yapıldığı ifade edildi.