Uşak'ta tiyatro festivali: 4 gün boyunca oyunlar bedava Uşak'ta tiyatro festivali: 4 gün boyunca oyunlar bedava

Veda Mektubu'nun başrolü Selim Bayraktar, dünya evine girdi. Herkes Bayraktar'ın eşi olan Emel Karaköse'yi merak etmeye başladı. Dizi ve sinema oyuncusu Emel Karaköse kimdir? sorusu google üzerinde yoğun bir şekilde sorulmaya başlandı. 

EMEL KARAKÖSE KİMDİR?

Veda Mektubu dizisinin sevilen oyuncusu Selim Bayraktar sevgisili Emel Karaköse ile evlendi. Antalya'da bir otelde evlenen ünlü çiftin nikah törenine aile yakınları ve dostları katıldı. Düğün fotoğraflarının ardından Selim Bayraktar'ın eşi Emel Karaköse hakkında bilgiler hayranları tarafından merak konusu oldu. Peki, Emel Karaköse kimdir? Selim Bayraktar'ın eşi Emel Karaköse kaç yaşında, mesleği ne? İşte, Emel Karaköse'nin oynadığı diziler...

Emel Karaköse 3 Mart 1984 yılında doğmuştur. 39 yaşındaki güzel oyuncu Emel Karaköse, kariyerine 2016 yılı Pakistan yapımı olan 'Revenge of the Worthless' adlı Film ile başlamıştır. Ardından, 2017'de yerli Türk filmi Deccal 2'de ve 2018'de Selim Bayraktar'ın da oyuncuları arasında bulunduğu 'Sevgili Komşum' filmlerinde rol almıştır.